0_a8455_f9f9d71_XL

25 травня 2015 року відбулась нарада з суддями судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва.


113445

8 червня 2015 рокуГолова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк провів робочу зустріч з представниками Міністерства юстиції і громадської безпеки Королівства Норвегії. На зустрічі обговорено проведення в Україні судової реформи.


news

Кримінальним процесуальним кодексом України запроваджено можливість використання прогресивних норм кримінального процесуального законодавства в частині проведення судових засідань в режимі відеоконференції.


2

На виконання Плану роботи Апеляційного суду міста Києва на І півріччя 2015 року судді судової палати з розгляду кримінальних справ відвідали оперативну нараду. Захід відбувся 27 квітня 2015 року в малому конференц-залі суду.


learn

Апеляційний суд міста Києва продовжує приємну та добру традицію проведення ознайомчих екскурсій у своїх стінах для студентів вищих навчальних закладів України. Черговий такий захід відбувся сьогодні, 28 квітня 2015 року, для студентів І курсу Юридичного факультету Національного авіаційного університету.