Ефективність використання систем відеоконференцзв’язку Апеляційним судом міста Києва за квітень 2015 року


be7f06b19780ee7555acdc8eadbff88c06 серпня 2015 року в Апеляційному суді міста Києва відбувся конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців.

Учасники конкурсу претендували на посади: головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності; головного спеціаліста з інформаційних технологій відділу інформаційних ресурсів та телекомунікаційних технологій; провідного спеціаліста відділу прийому громадян та попереднього розгляду їх звернень; судового розпорядника (у цивільних справах) відділу судових розпорядників.

До складу конкурсної комісії Апеляційного суду міста Києва увійшли: заступник керівника апарату Дмитро Леонідович Орлюк (Голова конкурсної комісії), заступник керівника апарату Тетяна Володимирівна Литвинко, начальник відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Віра Сергіївна Котова, заступник начальника відділу кадрової роботи та державної служби Інна Петрівна Яворська, начальник редакційно-бібліотечного відділу Ірина Миколаївна Омельчук.

Голова конкурсної комісії Дмитро Леонідович Орлюк ознайомив усіх кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців із правовими та організаційними засадами проведення іспиту.

Після закінчення часу, відведеного на складання іспиту, було проведено перевірку відповідей та їх оцінювання всіма членами конкурсної комісії.

З урахуванням результатів іспиту, обговорення кандидатур, рівня підготовки кандидатів конкурсна комісія визначила переможців:

Гоч Наталія Володимирівна – переможець на посаду провідного спеціаліста відділу прийому громадян та попереднього розгляду їх звернень;

П’ятничук Вікторія Григорівна – переможець на посаду судового розпорядника (у цивільних справах) відділу судових розпорядників.

Усього у конкурсі взяли участь дев’ять кандидатів. З них п’ятьох осіб зараховано до кадрового резерву, дві особи не пройшли конкурс та не зараховані до кадрового резерву.

Щиро вітаємо наших майбутніх колег!